Sponsor
Sponsorlu Bağlantılar

EBA Giriş

Eba

EBA sistemine giriş yapabilmek amaçlı öncelikle EBA ana sayfasına gitmeniz gerekiyor. Daha sonra sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız. Açılacak olan giriş sayfasında sizden bazı veriler istenecektir.

Bu bilgiler; kullanıcı adınız ve şifrenizdir. Kullanıcı isminizi ve şifrenizi alakalı boşluklara doğru ve eksiksiz bir biçimde yazdığınızdan emin olduktan sonra “Giriş” seçeneğine tıklayınız. Böylece EBA giriş yapmış olacaksınız. Sistem menüsünden yapmak istediğiniz işlemi tercih ederek rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem menüsünden içerik yükleme seçeneğini tercih ederek ders konusunda bir notu öbür öğrenciler ile paylaşabilirsiniz.

Öğrencilerin ve öğretmenlerin birbirine destek olduğu bu yazılım yardımıyla sınavlarınız amaçlı çalışabileceğiniz ders notlarına ulaşabilirsiniz. Giriş yapmış olduğunuz sayfa üstünde yer alan giriş platformdan Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturmuş öbür sayfalara da geçiş yapabilmeniz mümkündür.

Milli Eğitim Bakanlığı uygulamaları birbirinden bağımsız uygulamalardır fakat herkes öğrencinin ders konusunda pek çok içeriğe ulaşabilmesi amacını gütmektedir. Bu sebeple de Milli Eğitim Bakanlığı uygulamaları epeyce beğenilmektedir. Bu sayfa üzerinden AÖL başka bir deyişle Açık Öğretim Lisesi ve MEBSİS sitelerine de giriş yapabilmeniz mümkündür.

Eba Giriş

EBA GİRİŞ

Yorumlar

“EBA Giriş” için 5 cevap

 1. Kemal dedi ki:

  Ders kitabi

 2. kazım kaymak dedi ki:

  benim çocugum giremedi ebadan kursa kapanmış tekrar açılırmı açılmasa ne olcak kim ilgileniyor okul biz bişey yapamayız diyor 0544 beni lütfen bilgilendirirseniz sevinirim.

  • zeyveli23 dedi ki:

   Kazım bey, detaylı bilgiyi okulunuzdan öğrenebilirsiniz. Bir değişiklik olmadıysa sanırızki ikinci döneme kadar kurs kayıtları şuan alınmamaktadır. Lütfen yinede kesin bilgiyi okulunuz idareci ve sınıf öğretmenlerinden detaylı bilgiyi alın. Kurs kayıtları birinci ve ikinci dönemin ilk haftası yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir